Zawroty głowy, wymioty a podniesione leukocyty

mam pytanie 2lata temu miałam straszne zawroty głowy wymioty jak się okręcałam na bok to mnie mdliło wezwano karetke do mnie zrobiono w szpitalu badania podsatowe ekg morfologie zbadał mnie neurolog miałam jedyne trochę podniesione leukocyty i stan podgorączkowy do dzisiaj nie wiem co mi było boje się że mam raka mózgu albo żołądka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie tak lakonicznego opisu postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia, sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wynik, zbada Panią oraz oceni konieczność dalszej diagnostyki.