Zawroty głowy, wymioty, bóle jajników

Witam mam 41 lat tydzień temu miałam dziwne objawy , przy przewracaniu się w łóżku kręciło mi sie w głowie i wymiotowałam ,bolał mnie też jajnik z prawej strony ( owulacja podejrzewam ) Zawroty głowy następnej nocy nie powróciły, natomiast w dzień lekko kołysało moją głową imiałam wrażenie że mam nie pełny obraz w oczach. W aptece Pani poleciła mi Menostop bo powiedziała , że to mogą być początki menopauzy. Nie wiem czy mogę brać ten lek a wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień . Proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Proponowałbym poczekanie do wizyty lekarskiej. Tylko po badaniu będzie można sprecyzować zalecenia lekarskie.