Zawroty głowy, wymioty, gorączka

Witam Od dwóch lat lekarze szukają przyczyny moich dolegliwości i niestety nikt nie wie co jest przyczyną, wszystko się zaczęło od zatrucia pokarmowego przedtem byłem zdrów nic mi nie dolegało, dostałem wymiotów gorączka ponad 40, od tego czasu mam zawroty głowy biorę betaserc ale nic mi on nie pomaga gorączkuje mam zapalenie mieszków włosowych, zapalenie pęchęrza mocz bardzo tęgi ma zapach, robiłem crp 5,5 ob 5 morfologia krwinki białe 9,5, posiew krwi i moczu ujemny test na kiłe i hiv ujemny.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zawroty głowy wymagają konsultacji neurologicznej oraz ewentualnie laryngologicznej. Jeśli posiew moczu jest ujemny a Pan odczuwa objawy infekcji dróg moczowych, warto wykonać badanie w kierunku patogenów atypowych. Być może to jest przyczyna gorączki.