Zawroty głowy, wysokie ciśnienie, ból bioder i drętwienie kończyn a tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny

dzień dobry mam takie pytanie miałem robiony badana 3 lata temu TG i MR 3 lata temu ma mam skierowanie do neurologa gorzej się czuje mam zawroty głowy wysokie ciśnienie 163 na 90 T.100 mam tabletki na zbijanie ciśnienia mam ból głowy nieraz bule bioder drętwienie rąk nóg mam zwyrodnienia kręgów szyjnych czy ja mogę powtórzyć TG LUB MR MOŁO SIĘ COŚ ZMIENIĆ BEZ 3 LATA PROSZĘ MI ODPISAĆ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. W ciągu trzech lat jak najbardziej mogło dojść do progresji choroby zwyrodnieniowej stawów. Zapewne jest to przyczyną pogłębienia się dolegliwości o których Pan pisze. O konieczności powtórzenia badań obrazowych powinien zdecydować jednak neurolog po przeprowadzeniu bezpośredniego badania.