Zawroty głowy, zaburzenia myślenia, potliwość, nudności i mroczki przed oczami

dzień dobry. od tygodnia bardzo słabo się czuję, mam okropne zawroty głowy, zaburzenia myślenia, miewam silne bóle głowy, zwiększoną potliwość, nudności, ogólne osłabienie, temperatura w normie, często mroczki przed oczami, osłabioną widoczność, podejrzewam że jest to spowodowane upałami, słońcem, najgorzej jest gdy jest gorąco i cały czas mam zaburzenia myślenia, co to może być i co powinnam zrobić w tej sytuacji?

Być może przydatne będzie także badanie neurologiczne (gdyż pojawiają się zawroty głowy, zaburzenia myślenia i mroczki).
Jeżeli - po badaniach fizykalnych zleconych przez lekarza POZ i neurologa - nie będą znane źródła Pani dolegliwości , polecam udać się również do psychologa w celu sprawdzenia czy problemy nie mają podłoża psychicznego. Pozdrawiam.