Zawroty głowy, zaburzenia widzenia, zmęczenie i senność w depresji

Witam czy w depresji moga byc tez takie objawy jak zawroty glowy,zaburzenia widzenia(falowanie,migotanie),zmeczenie,sennosc,oslabienie,brak koncetracji i pamieci(otepienie),zatkane uszy i szum w uszach,nerwowosc,niepokoj,rozdrazenie,swiatlostet,stres na glos,obojetnosc,apatia,anhedonia,spadek lipido,bole glowy,drzenie ciala(nogi,plecy,rece),bialy jezyk,przygnebienie i placzliwosc a przedewszystkim zamyslenie w sobie zamkniete w tej chorobie i nie zwracanie uwagi na zycie? To jest tylko zapytanie

Dzień dobry!

Tak, to mogą być objawy depresji.
Zawsze konieczna jest jednak osobista konsultacja psychiatryczna oraz psychologiczna.

Pozdrawiam!