Zawroty głowy, zachwania równowagi, bóle głowy

Mam czeste bole glowy zawroty glowy sama glowa mi sie leko kolysze mialam zachwiania rownowagi oczoplas lekarz skierowal mnie na badanie Tomografie komputerowa glowy wynik wykazal nieznaczne poszerzenie mozgowe.Co oznacza ten wynik.

Nieznaczne poszerzenie światła komór przy tej opisanej przez Panią klinice nie budzi żadnego niepokoju.Może warto zrobić badanie usg tt.dogłowowych Duplex i ew .rozważyć próbę pobudliwości błędników.( ale tu decyzję podejmie laryngolog)

Pozdrawiam