Zawroty głowy, zachwianie równowagi, mdłości

Witam.proszę o poradę.zrobilam prywatnie morfologię krwi,bo pani doktor nie chciała mi dac skierowania.przez długi czas bardzo źle się czuje.jest mi niedobrze mam zawroty głowy,zachwianie równowagi,mdłości.mam alergie na roztocza kurzu i pokarmowa.moje wyniki morfologii to-mch-31 ,7 i mchc-35,5.mon-0,1 i gra 2,4.proszę o poradę, z gory dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani tylko cztery parametry morfologiczne, których nie da się wiarygodnie ocenić nie znając pozostałych. Sugeruję, by pełny wynik ocenił lekarz POZ.