Zawroty głowy zdiagnozowane przy depresji

Witam od ponad roku mam zawroty głowy czasami dość mocne rano, gdy sie przebudzę to sie zaczyna jestem zmęczony jak bym w ogóle nie spał pod wieczór objawy trochę ustępują do tego mam pustkę w głowie osłabienie organizmu kłopoty z myśleniem cały czas czuje się senny, ale i tak nie potrafię zasnąć to mnie męczy mam słabo pamięć szybko sie denerwuje, od czego to może być czy to coś poważnego. Mam depresje od 4 lat nie zdiagnozowano przez lekarza, ale z tego, co wyczytałem to jest depresja Pozdrawi

Może depresja jest niezdiagnozowana, ale objawy na nią wskazują. Jednak konieczna jest wizyta w realu. Proszę zacząć się leczyć, samo nie przejdzie.
Pozdrawiam serdecznie,
Kamila Dziwota

Dzień dobry, bez diagnozy trudno określić przyczyny pana zaburzeń. Proszę udać się na diagnozę do lekarza psychiatry a następnie do psychologa - psychoterapeuty. Po diagnozie specjaliści zaproponują dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.