Zawroty głowy, zimne poty i czerwienienie twarzy u 6-latki

Córka skarży się na zawroty głowy. Ma 6 lat. Nie wie gdzie jest kręci jej się w oczach, ma zimne poty, czasami jest blada albo czerwona na twarzy.Od dwóch lat jesteśmy w Anglii, od tego czasu ma chorobę lokomocyjną. Wyniki krwi z Polski w normie, tylko za dużo płytek krwi. Wróciłyśmy wczoraj do Anglii i dziś w szkole zakręciło się jej w głowie, nie wiedziała gdzie jest i zrobiła się czerwona na twarzy, zaczęła płakać, ale doszła do siebie Czy to może być na tle nerwowym? Proszę o wskazówkę

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą być na tle nerwowym, sugeruję wizytę u psychologa dziecięcego.
Pozdrawiam