Zawroty głowy, zmęczenie, rozkojarzenie a zarobaczenie organizmu

Witam, jestem ciekawa czy moje objawy (od roku) zawroty głowy, bóle głowy jakby mnie cos zatruwało od środka, zmęczenie, rozkojarzenie, bóle w klatce piersiowej, częste biegunki po byle czym, bóle brzucha mogą byc spowodowane zarobaczeniem organizmu? Mam też hashimoto niedoczynnosc tarczycy. Jestem wypompowana, brak sił na cokolwiek. Męczę sie szybko i miewam zmienne nastroje. Biorę wit d3 c1000, mg, bellergot na uspokojenie ( codziennie), oraz ipp 20 (mam refluks ). Od kilku dni mnie dusi.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można wypowiedzieć się na powyższe objawy. Konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję początkowo skierować się do lekarza rodzinnego, który na podstawie badania będzie mógł zlecić dodatkowe badania, ewentualnie dodatkowe bardziej specjalistyczne konsultacje.