Zawroty i ból głowy po zabiegu przegrody nosowej

8 czerwca miałam zabieg przegrody nosowej Dziś obudziłam się z zawrotami głowy, wszystko wirowało. Pomimo tego, że zjadłam śniadanie wyszłam na krótki spacer problem nie ustępuje. 2 dni przed silnie bolała mnie głowa i zatoki na co nie pomagały tabletki przeciwbólowe. Dodam że w przeciągu 2 tygodni chodziłam na siłownię i uczęszczam na nią regularnie od paru lat i nigdy mi się to nie zdarzyło po wysiłku. Próbuję się położyć ale wtedy gorzej wszystko wiruje i głowa staje się ciężka gdy chce wstać

zabieg który był ok 1,5 m-ca wczesniej raczej nie ma tu nic do rzeczy.

Zmierz Ciśnienie krwi, wyklucz ciażę i poźniej udaj się do laryngologa.

Zawroty nasilają się po zamknięciu oczu?

Podczas obracania się w łóżku ?