Zawroty i bóle głowy a depresja i nerwica

Witam. Stwierdzono u mnie depresję i nerwicę. Od miesiąca zażywam Citabax teraz 30 mg, zanim zaczelam go brać mialam zawroty i bóle Glowy i jak dotąd nie pomaga na to. Bardzo mnie to meczy i nie daje żyć. Mam jadlowstret tez, i co parę minut zadrży mi jakiś mięsień na ciele,takie pukanie pod skórą, moze to od leku. Dużo schudlam bo nie mam apetytu. Tk Glowy bez patologii i inne tarczyca,kregi szyjne,doopler tętnic,okulista,laryngolog,neurolog,holter. Od czego bole Glowy i otępienie? ,

Dzień dobry,

Czy poza stosowaną farmakoterapią podjęła Pani psychoterapię ?
W przypadku zaburzeń lękowych podstawową metodą leczenia jest psychoterapia, do podjęcie której namawiam.
W internecie może Pani znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Witaj. Dolegliwości, które Pani wykazuje mogą mieć różne podłoże. Niestety nikt nie jest w stanie stwierdzić przez Internet co dokładnie się dzieje. Może to być przyczyna na tle somatycznym lub psychosomatycznym. W zależności od wykrytego źródła należy podjąć odpowiednie kroki do wyleczenia.

Psychosomatyką zajmuje się psychiatra i psycholog.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/