Zawroty i bóle głowy a osłabienie

Mam 26 l. Od kilku lat mam problem ze zdrowiem. Lekarze nie mogą u mnie zdiagnozować żadnej choroby. Jestem załamana, bo nie mogę normalnie żyć. Moje objawy to przede wszystkim zawroty i bóle głowy, osłabienie, dziwne uczucie w głowie (jakby skołowanie), duszności, uczucie "kluchy" w gardle, obniżona temp.ciała, drżenie, uczucie zimna i gorąca na przemian. Miewam bóle brzucha, a także uczucie kołatania serca. Bywa, że objawy się nasilają, a wtedy czuję jakbym umierała:( Boję się!BŁAGAM O POMOC;(

Nasza psychika potrafi płatac "figle" i wcale nie tak rzadko zdarza się, że objawy somatyczne, czyli te które odczuwamy, wynikaja z problemów dotyczacych psychiki , emocji itd.
Nie należy bac się psychiatry, nerwica i lęk to nie choroba psychiczna, a tylko specjalista będzie potrafił zdiagnozowac problem i dobrac właściwe leczenie.