Zawroty i bóle głowy, ciągły stan podgorączkowy, świąd skóry, ogólne osłabienie

Zawroty i bóle głowy,ciągły stan podgorączkowy,świąd skóry,ogólne osłabienie i senność. Proszę o interpretację wyników krwi. WBC 9,53 RBC 4,54, HGB 13,8 HCT 37,8 MCV 83,3 MCH 30,4 MCHC 36,5 PLT 207 RDW 12 MPV 11,6 NEU 29,5 LIMF 55,4 MONO 7,6 EOS 7,0 BAZO 0,4 NEU 2,81 LIMF 5,28 MONO 0,72 EOS 0,67 BAZO 0,04 OB 4.Objawy męczą mnie od ponad 2 msc,badania na pasożyty ujemne,nie chorowałam ponad rok ani kataru ani bólu gardła.Badanie usg wykazało powiększenie węzłów pachowych ale nie bolą na szczęście

Proszę zgłosić się do lekarza - niepokojące są powiększone węzły chłonne, należy wyjaśnić przyczynę. Występują też przesunięcia w rozmazie krwi - zmniejszona liczba neutrofili a podwyższona limfocytów i eozynofili. Infekcja wirusowa? alergia? Świądowi sprzyja skóra sucha - proszę pić dużo płynów (min. 2 litry na dobę), a na skórę stosować emolienty, gdy są to niewielkie obszary (to dość drogie środki w aptece, bez recepty). Gdy cała skóra swędzi, to ograniczyć mycie, szczególnie mydłem zasadowym, a skórę natłuszczać olejem rzepakowym, np. Wielkopolskim.