Zawroty i bóle głowy, kołatanie serca oraz wyniki badań

dzień dobry mam pytanie czy lekarz rodzinny może nie rozpoznać choroby. byłam trzy razy u lekarza który twierdzi że nic mi nie jest odniosłam wrażenie jakbym sobie coś wymyślała. Mam zawroty głowy bardzo często boli mnie głowa , żoładek mam kołatania serca jestem nerwowa bardziej. to moje wyniki cholesterol 221,9 glukoza 90,2 tsh 3cia generacja 2,930 hematokryt 40,7 mcv 83,6 mch 26,9 mchc 32,2 rdw 13,4 hdw 2,38 chcm 31,2 ch 25,9 płytki krwi 290 mpv 8,1 pdw43,4 pct 0,24 hypo

Rozważyłabym konsultację z psychologiem, gdyż w przypadku braku zmian w wynikach badań lekarskich można sądzić, iż somatyczne trudności wynikają z problemów na tle psychicznym, np. ataków paniki czy innych zaburzeń lękowych. Pozdrawiam.