Zawroty i bóle głowy oraz osłabienie

Witam , ostatnio jestem ciągle osłabiona mam zawroty głowy bóle głowy jest mi ciągle niedobrze nie mam sił na nic tylko ciągle bym spałą. Co to może oznaczać?

Witam, opisane obawy brzmią niepokojąco. Proszę skonsultować opisane objawy u lekarza internisty, który po wywiadzie zaleci odpowiednie badania diagnostyczne. Pozdrawiam Danuta Michalczyk