Zawroty i bóle głowy oraz przemęczenie

witam Panie doktorze mam 38lat od 10 lat borykam sie bolem glowy otatnio czuje zawroty glowy tlumaczylam ze to przemeczenie jednak niedawno zauwazylam rowniez ze placze mi sie jezyk a w sklepie na chwile stracilam wzrok i bylo mi strasznie slabo o to wynik RM W prawym płacie skroniowym, w okolicy hipokampa widoczne są drobne ogniska płynowe o średnicy do 2,5mm - nasuwające podejrzenie poszerzonych przestrzeni okołonaczyniowych Wirchova -Robina lub przymózgowej przestrzeni płynowej.

Bardzo ciekawe objawy może to sugerować TIA należy koniecznie wykonać badanie tt doczaszkowych mteodą Dopplera , czy było EEG ? Skąd Pani jest ?