Zawroty i bóle głowy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie. Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w listopadzie 2014 roku i miałam dziwne zawroty głowy i uczucie ciepła które szło od żołądku. Teraz mam już luty i czasem mam te napady. Byłam już w szpitalu bo twierdziłam ze ma problemu z sercem ale badanie wykazało że jest ok nawet miałam badanie na zakrzepic kończyn dolnych ale wynik był 441,52 norma 500 ml ng wiec juz sama nie wiec. Więc ile mogą potrwać takie zawroty głowy.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

należy rozstrzygnąć skąd są te zawroty głowy. Odstawienie środka antykoncepcyjnego jako przyczyna jest mało prawdopodobna. Wskazana jest wizyta u neurologa.

Pozdrawiam.