Zawroty i bóle głowy po urazie

Witam.od czerwca mam od czasu do czasu bóle głowy oraz lekkie zawroty głowy. Stało sie to jak spadlam z około 1,5metra wysokości na plecy i tył głowy.na drugi dzień strasznie bolał mnie kark i szyja a następnie pojawił sie codzienny ból głowy i czasem zawroty plus nudności. Po jakimś czasie ból szyi i karku ustąpił a ból głowy nadal jest tylko juz rzadziej( około raz na tydzień) plus zawroty głowy występujące tez od czasu do czasu. Nie wiem czy coś uszkodzilam i dlatego tak jest dlatego prosze p

W przypadku wystąpienia bólów i zawrotów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.