Zawroty i bolesność głowy a duży apetyt

mam na imie marta mam 31 lat od dwoch mies bardzo zle sie czuje mam delikatne zawroty glowy silne i uporczywe bole glowy biegunki na przemian z zatwardzeniem ,niezaleznie od pogody nawet w zimie zalewaja mnie silne poty,ciagle jest mi niedobrze i codziennie mam odruch wymiotny zrobilam sie ogromnie slaba wszystko przychodzi mi ztrudem choc do tej pory bylam silna pelna energi osoba nie moge zapanowac nad glodem na slodycze a w nocy jem nie pamietajac o ty rano mam ogromne spadki cukru

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badanie lekarskiego oraz zlecenie odpowiednich badań hormonalnych. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.