Zawyżona prolaktyna i obrzydzenie do jedzenia

Dlaczego tak źle się czuje? Ostatnio czuje się coraz gorzej. Zaczęło się od niewinnego bólu głowy, były one umiarkowane i słabe ale codzienne. Mam te problemy od gimnazjum (to bolała mnie głowa a to brzuch). Teraz jest gorzej. Mam zawyżoną prolaktynę, obrzydzenie do jedzenia przez co chudnę (o 5 kg, teraz ważę 39kg), bóle brzucha i coraz silniejszy ból głowy. Dzisiaj zauważyłam, że mam cztery czarne kropki na białku oka i zaczerwienienia. Mam lekkie zaburzenia wzroku i tracę pamięć.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Koniecznie należy wykonać badanie obrazowe głowy ( rezonans). Być może za większość ( jak nie wszystkie) zgłaszane objawy odpowiedzialny jest guz w okolicach przysadki.