Zawyżona wartość TSH i niedomykalność zastawki aortalnej

Córka ma 26 lat., zawyżoną wartość TSH 5,72, gdzie fT3 i Ft4 sa w normie. Ponadto ma niedomykalność zastawki aortalnej I/II stopień oraz wypa danie platka zastawki dwudzielnej. Cisnienie krwi w normie, znaczna niedowaga. W morfologii krwi zawsze zawyżone WBC -14 - 16. Ponadto zawyzone LYMPH, NEUT, EO. Przyczyny nie ustalono. Ostatnio w moczu bilirubina przy pobach watro bowych w normie. Lekarze kardiol. i endokr.) zalecili Concor Cor i Euthyrox N. Czy corka moze brac te leki jednoczesnie? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, tak można pobierać te leki rownocześnie. Pozdrawiam