Zawyżone libido i ataki zimna

Witam. Od czasu do czasu przed snem miewam takie stany, że moje libido jest jakby trochę zawyżone przez pare parenaście minut. Zdarza mi się wtedy oglądać roznegliżowane zdjęcia pań i zaraz przy tym dostaje ataków zimna, dreszczy (temperatura 25 stopni na zewnątrz), po czym po około 20 minutach zazwyczaj to ustępuję. Co może być tego powodem? Mam 23 lata, filmów pornograficznych nie oglądam od bardzo długie czasu. Tylko czasami te zdjęcia

Lek. Tomasz Budlewski

a stosunki są jak często? proponuję udac się do lekarza seksuologa.