Zazdrość chłopaka i chęć rozstania

Kocham mojego chłopaka bardzo mocno i on mnie też. Tylko jest o mnie zazdrosny i już nie wytrzymuje jak ktoś do mnie uśmiechnie albo mówi i komentuje mój wygląd itp. Nie ubieram się wyzywającą , jestem normalną kobietą, nikogo nie prowokuję a i tak często zdarzają się takie sytuacje. Mój chłopak mówi mi, że woli być sam, mimo to że mnie kocha bo już tego nie może wytrzymać, a ja go bardzo kocham i wiąże z nim plany na przyszłość, a on o tym wie.Proponowłam terapie ale boję się że będzie gorzej.

Pozdrawiam,
M. S-W.

Gorzej nie będzie. Terapia jest po to, aby pomóc osobie z problemem.
Polecam Wam zgłosić się na psychoterapię par, podczas której Pani partner znajdzie źródła swojej zazdrości i podejmie walkę z nią. Ponadto popracujecie nad swoją komunikacją - zarówno werbalną i niewerbalną tak, abyście rozumieli siebie jak najlepiej i potrafili mówić otwarcie o swoich potrzebach, obawach itd. Powodzenia!