Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zazdrość chłopaka i chęć rozstania

Kocham mojego chłopaka bardzo mocno i on mnie też. Tylko jest o mnie zazdrosny i już nie wytrzymuje jak ktoś do mnie uśmiechnie albo mówi i komentuje mój wygląd itp. Nie ubieram się wyzywającą , jestem normalną kobietą, nikogo nie prowokuję a i tak często zdarzają się takie sytuacje. Mój chłopak mówi mi, że woli być sam, mimo to że mnie kocha bo już tego nie może wytrzymać, a ja go bardzo kocham i wiąże z nim plany na przyszłość, a on o tym wie.Proponowłam terapie ale boję się że będzie gorzej.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Co składa się na atrakcyjność?

Jakie czynniki wpływają na naszą atrakcyjność? Dlaczego niektórzy wydają się na pierwszy rzut oka interesujący? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o atrakcyjności.

To dobrze, że Pani proponowała terapię. Rozmawiajcie Państwo. Sami i może właśnie przy pomocy terapeuty. Ważne, by w związku mogła wytworzyć się bezpieczna przestrzeń do mówienia o swoich obawach, pragnieniach i potrzebach; o tym, co dręczy i zamyka oraz o tym, co może być wspólnie przeżywaną radością. Związek może być satysfakcjonujący tylko wtedy, kiedy pozwala obojgu partnerom na rozwój - szczególnie ten wewnętrzny. Być może terapia pomogłaby Państwu w zrozumieniu co to za siły działają w Waszym związku i zastanowieniu się czy można jakoś w tym razem być. Pozdrawiam, M. S-W.

umów wizytę 0

Gorzej nie będzie. Terapia jest po to, aby pomóc osobie z problemem. Polecam Wam zgłosić się na psychoterapię par, podczas której Pani partner znajdzie źródła swojej zazdrości i podejmie walkę z nią. Ponadto popracujecie nad swoją komunikacją - zarówno werbalną i niewerbalną tak, abyście rozumieli siebie jak najlepiej i potrafili mówić otwarcie o swoich potrzebach, obawach itd. Powodzenia!

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety