Zazdrość i brak zaufania w związku

Hej. Jeśli to możliwe prosiłbym abyś mógł przeczytać tą wiadomość i sytuacje. Więc rozstałem się z dziewczyną ponieważ sprawdziłem jej 2 razy telefon bo byłem zazdrosny o byłego! Powiedziała koniec, że juz nie bedziemy nigdy razem, ze nie da rady itd. Na początku przeprosiłem ją, powiedziałem, ze zle zrobiłem, ze zaluje itd i zachowałem się jak frajer bo poprosiłem też o druga szansę itd.

zazdrosc to lęk, ze dla kogos jestem niewystarczajaco dobry i zastane porzucony... najlepiej popracowac nad akceptacja i pewnoscia siebie z terapeuta, przyjrzec sie swoim przekonaniom (czy sa prawdziwe i czy mi służa) i nauczyc sie je zmieniac.pozdrawiam Violetta Ruksza