Zazdrość i podejrzenie zdrady u partnerki

Witam mam 23 lata. Jestem z moja dziewczyna pół roku i niby jest wszystko dobrze widze, że mnie kocha bardzo że jestem dla niej ważny ale mój problem wynika z tego że wmawiam sobie za każdym razem jak ona mowi, że idzie do koleżanki albo na fitness to ona mnie zdradza że tak naprawdę idzie się spotkać z innym facetem jak nie odpisuje godzine lub dwie to ze ona mnie zdradza z innym i wiem ze w ten sposób ja ranie ze cierpi ale nie panuje nad emocjami a kocham ja nad życie i boje się ze odejdzie

Dzień dobry!

Warto, aby przyjrzał się Pan i lepiej zrozumiał swoje emocje oraz przyczyny odczuwania tak silnej zazdrości, natrętnych myśli o niewierności dziewczyny. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz większa ilość informacji.
Proszę zgłosić się do psychologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!