Zazdrość o byłą dziewczynę

Jestem strasznie zazdrosny o swoja byla dziewczyne wiem ze to zle uczucie ale nie potrafie poprostu to jest silniejsze ode mnie co ja moge zrobic:(??

Zachęcam do konsultacji psychologicznej i przyjrzeniu się problemowi.

Witam Pana
Rozumie trud zazdrości i siły tego uczucia. Czy rozważał Pan spotkanie się z byłą dziewczyną i szczere porozmawianie o uczuciach o tym że jest Panu trudno. Warto również skontaktować się z psychologiem i porozmawiać na temat emocji.
Anna Suligowska