Zazdrość o chłopaka i agresja

Witam jestem Marta i mam problem z zazdroscia. Jestem zazdrosna o kazda kobiete ktora spojrzy, odezwie sie a nawet stoi kolo mojego chlopaka. Kocham go i nie chce go stracic. Gdy jestem zazdrosna staje sie wtedy bardzo agresywna, placze z nerwow. Jestem tez zazdrosna o byla zone mojego chlopaka poniewaz maja ze soba dziecko i boje sie ze cos znowu miedy nimi bedzie. Nie wierze w Siebie. Nie umiem Sobie sama poradzic z tym problemem. Pozdrawiam

Może też warto by spotkała się Pani z psychologiem i popracowała na przyczynami zazdrości (które mogą okazać się wierzchołkiem góry lodowej)?