Zazdrość o dziewczynę

Witam mam taki problem jestem chorobliwie zazdrosny o swoją dziewczynę jesteśmy ponad 5 lat razem nie panuje nad sobą bardzo ją kocham i ona mnie też ale wiem ze ją strasznie ranie czepiam się o wszystko ostatnio miała studniówkę i zatańczyła z chłopakiem to dostałem szału i o mało co nie doszło do ręko czynu strasznie tego żałuje co mam robić bardzo proszę o jakąś poradę z góry dziękuję

Może warto by spotkał się Pan z psychologiem i popracował na przyczynami zazdrości (które mogą okazać się wierzchołkiem góry lodowej) i dzięki temu zmienił się i mógłby pracować na bliskością połączoną z zaufaniem.