Zazdrość o dziewczynę w związku na odległość

Witam ! Moj problem dotyczny sie zwiazku na odleglosc. Jestem zazdrosny o moja dziewczyne pod kazdym wzlgedem , kiedy pisze ze znajomy lub w realnym swiecie dochodzi do spotkania w grupie znjaomych. Frustruje mnie rowniez problem gdy wybiera sie na zabawe wielu chlopakow podchodzi do niej i probuje ja poderwac i boje sie ze ktoremus z nich moze ulec dlatego ze dzieli nas w tym momencie 2000km i moze poczuc sie samotna. Prosze o pomoc jak moge sobie z tym poradzic :)

Czy problem jest realnie tak duży, że należy się tym martwić ( zazdrość jest zjawiskiem występującym w związku partnerskim, ma nawet pewne funkcje ) ?
Jaką funkcję pełni w Pana związku zazdrość ( upust wewnętrznej agresji, przywoływanie partnerki do lojalności, wcześniejsze doświadczenie zdrady przez partnera - powodujące uczucie lęku ) ?
Proponuje w momencie uczucie zazdrości, które dezorganizuje w jakiś sposób Pana funkcjonowanie - otwarcie o tym z partnerką porozmawiać!
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza