Zazdrość o partnera w związku

JESTEM ZAZDROSNA O PARTNERA,OD POBYTU JEGO W SZPITALU ZACHOWUJE SIE DZIWNIE,MNIE TRAKTUJE PRZEDMIOTOWO,ODSUNOL MNIE OD SIEBIE,PRZESZADZA MU ZE DZWONIE,PISZE,PRZYDE,ATOMIAST FLIRTUJE Z INNYMI,USMIECHY,JEST OK,JAK JA JESTEM TO GO BOLI WSZYSTKO.JEST JEDYNAKIEM MIESZKA Z MAMA KTORA JEST NADOPIEKUNCZA,MOWI JEJ WSZYSTKO,ONA MA ONTROLE I WIE O WSZYSTKICH SPRAWACH,WSPOMNIALAM MU O TYM ODP MI ZE ONA JEST DLA NIGO WSZYSTKIM, SZPITAL NAS ROZDZIELA, NIE PROBUJE ,STAWIA MI WARUNKI,CO ROBIC?

Witam,
rozumiem, że może być to dla Pani trudna sytuacja. W pierwszej kolejności na pewno warto szczerze porozmawiać, także o swoich uczuciach, potrzebach. Zawsze można także skorzystać z pomocy terapeuty par. Pozdrawiam.