Zazdrość o poprzednie związki dziewczyny

witam, mam 19lat i mam problem. jestem z swoja dziewczyną już prawie 2lata i po prostu nie mogę normalnie żyć. wiem ze ona kocha mnie a ja ją. jak zaczęliśmy ze sobą być była dziewica ale miała wcześniej kontakty z facetami całowała się z 4. dziewictwa jestem pewien ale przez to ze się z tamtymi całowała mam rożne wymysły ze mnie zdradza czy, że się z którymś "bawiła" kiedyś. nie wierze w to ale podświadomie mnie to meczy. nie mogę znieść myśli że ktoś ja kiedyś dotykał moją małą miłość. Pomocy

Witam,
zachęcam Pana do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą, aby przeanalizować przyczyny odczuć i myśli, które tak Pana nurtują.

Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak