Zazdrość o zachowanie partnera u 23-latki

Zazdrość o zachowanie partnera. Dobry wieczór Podobne opowieści na ten temat znalazły swoje miejsce tutaj, jednak zastanawia mnie dlaczego zazdrość o to, że mężczyzna, z którym jest kobieta fascynuje się zdjęciami obcych kobiet to tylko i wyłącznie kłopot samooceny kobiety ? To jest niedorzeczne ! Gdzie jest szczerość i zaufanie?! Dlaczego każdy z "pseudo specjalistów" psychologii i seksuologii nie zastanowi się nad pytaniem dlaczego ten partner to robi, skoro druga storna w związku jest wierna i kocha go, chociaż i tak czuje się poniżana?! Jak kobieta ma się czuć wartościowa przy takiej osobie, która uwielbia perwersyjne sceny i strony internetowe? Czy to nie nazywa się przypadkiem "zboczenie"?

Lek. Bartosz Domagała

Zależy co ogląda partner i z jaką częstotliwością. Ważna w związku jest rozmowa. Należy przedyskutować z partnerem, czy robi to dlatego że mu czegoś brakuje, czy to jest silniejsze od niego i dlatego to robi. Jeśli związek ma być szczęśliwy ważna jest szczera rozmowa