Zazdrość po 5 latach małżeństwa

jestem w 5 miesiącu ciąży znamy się z mężem 9 lat 5 jesteśmy po ślubie pokłóciliśmy się o jego koleżanke z pracy z którą jeździł a ja wyrzuciłam mu ciuchy i sie wyprowadził twierdził ze to tylko koleżanka ale chował tel i nie powiedział o wspólnym jeżdżeniu do pracy przepraszałam go kilkukrotnie jeśli go posądziłam ale on nie chce wracać mieszka u mamy nic nie mówi o rozwodzie nie wiem co myśleć obrączke nosi ja o niego zawsze byłam zazdrosna on zresztą często uciekła do mamy jak był problem

Proszę zgłosić się na terapię par i małżeństw, która pozwoli Państwu przyjrzeć się swoim uczuciom, emocjom, potrzebom, nauczyć się je jasno komunikować, uwrażliwi na siebie nawzajem i pozwoli odbudować małżeństwo. Warto to zrobić zanim urodzi się maluszek, który będzie wymagał dużo uwagi i energii.
Jasne postawienie sprawy pozwoli też na wyjaśnienie, czy mąż nie jest zaangażowany w relacje pozamałżeńską.

Witam. Trudno pani coś powiedzieć, bo to taka niewiadoma. Ale to mąż powinien dbać teraz o panią a nie pani o niego. poza tym to on dał powód do zazdrości a nie pani. pani powinna za to popracować nad swoją zazdrością i przede wszystkim myśleć o dziecku.

Proszę Pani, proszę porozmawiać o swoim problemie i męża z teściową, swoją mamą lub przyjaciółką. Jest Pani teraz w okresie ochronnym. Pani mąż musi zdać sobie sprawę, że jest już ojcem, nie tylko mężem i że jego postawa nie jest dobra.
Pozdrawiam z miłością, Alicja Maria Jankowska http://www.psychoterapie-szczecin.pl/