Zazdrość po rozstaniu

Chłopak ze mną zerwał. Nie był mi wierny, oszukiwał mnie. Czuję, że to dobra decyzja, zasługuje na kogoś lepszego. Pomimo tego nie umiem być zła i nadal go kocham. Chce mieć z nim kontakt, a on mnie spławia. a jednocześnie mówi, że mnie kocha i, że może jeszcze kiedyś będziemy razem. Nie potrafię zerwać z nim kontaktu z dnia na dzień po prawie 3 latach. a do tego jestem zazdrosna, że się bawi z innymi, a ja nie potrafię iść do przodu. jak poradzić sobie z zazdrością? zerwać z nim kontakt?

Witam. Może warto jest się zastanowić czy faktycznie takie rozstanie nie jest lepsze i zdrowsze. Dała by Pani sobie szanse na znalezienie "kogoś lepszego". Wracając do niego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Pani wróci do punktu wyjścia. Proponuję nabrać większej pewności siebie. Rozstanie bez utrzymywania jakiegokolwiek kontaktu, w chwili kiedy jest obecne jeszcze uczucie, zdecydowanie ułatwia rozstanie. Będzie Pani miała szanse na poznanie kogoś z kim będzie Pani chciała być.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza