Zazdrość w związku a przygotowania do ślubu

witam! mam 37 lat, mój narzeczony jest 2 lata młodszy, za dwa miesiące bierzemy ślub. niedawno odkryłam że mój przyszły mąż jest chorobliwie o mnie zazdrosny. wydzwania i pisze do mnie co pół godziny , sprawdza gdzie jestem i co robie , jak nie odpisze lub nie odbiore robi mi straszne awantury , wyzywa i przeklina ,tłumaczy że nie może nad tym zapanować. nie pozwala mi nigdzie samej jeżdzić . chce zapytać do czego to prowadzi , czy po ślubie on sie uspokoi czy będzie tylko gorzej ?

Witam,

Zachowania narzeczonego, związane z zazdrością, nad którą nie potrafi zapanować, mogą być groźne a nawet niebezpieczne. Czasem w małżeństwie mogą przerodzić się w przemoc emocjonalną i fizyczną.

Mam wrażenie, że zobaczyła Pani narzeczonego w innym świetle... i trudno jest pogodzić się z takimi obserwacjami i niepokojem, który się pojawił.
Kontakt Internetowy jest zbyt ograniczonym środkiem, by mógł zaoferować Pani skuteczną radę. Dlatego też zachęcam do jak najszybszego spotkania z psychologiem i porozmawiania o swoich obserwacjach i wątpliwościach.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf