Zazdrość w związku na odległość

Dzien dobry ! Moje pytanie tyczy sie zazdrości w zwiazku na odległość. Moja dziewczyna jest tancerka i preferuje tance,należące do bardziej zmyslowych i seksownych. Ja należę do osób które nie potrafia za bardzo tańczyć lecz probowalem,to zmienić od czasu jej poznania bo nie chciałem sie czuc gorszy i żeby nas to dzielilo lecz to nie dla mnie. Frustruje mnie ze kreci filmy i wrzuca do Internetu i ze mezczyzni moga jej zmyslowe tance oglądać oraz,to ze wielu mężczyzn zarywa do niej na dyskotekach

Witam. Zazdrość w związkach bierze się z małej pewności siebie. Proszę nabrać wiary w to, że jest z Panem. Proponuje szczerą rozmowę z dziewczyną, w której wspomni Pan o swojej zazdrości do nakręcanych przez nią filmików. Proszę dać jej szanse na zrozumienie Pana argumentów i samemu proszę zrozumieć jej zainteresowania. Myślę, że jeśli porozmawiacie szczerze to dojdziecie do kompromisu, który zadowoli obie strony.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza