Zazdrość ze strony męża

od 6 lat jestem mężatką od samogo początku nasz związek byl tródny na poczatku była to tylko zazdrosc czasem dochodzi alkochol ciągle maż posądza mnie o zdrade choć nigdy nie dałam mu ku temu podstaw odpycha wszystkich znajomych twierdząć ze każdy to mój kochanek zabrania mi wychodzic z kolezzankami czepia sie o makijaz do rpacy wybiera strój w jakim mam wyjsc po kilku próbach poprostu nie mam juz dalej sił na kolejne obietniice bo to nie on sie zmiania tylko ja izoluje sie od wszystkich pomocy

Jest to przemoc i powinna pani podjąć odważne kroki by ją ukrocic. Chorobliwa zazdrość potrafi zniszczyć najbardziej prosperujący związek. Tu dodatkowo mamy do czynienia z nadmierną kontrolą, psychiczną przemocą i izolowaniem. Uważam że pani mąż powinien rozpocząć terapię, a pani powinna zadbać o siebie, swoje bezpieczeństwo i samostanowienie. Godząc się na takie zachowanie męża oddaje pani kontrolę nad swoim życiem -a tak być nie powinno.

Witam
Problem jest złożony i wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże, polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty, który pokieruje dalej.
Pozdrawiam
Anna Szyda