Zaznaczone przekostnienia powierzchni stawowych w kości krzyżowej i biodrowej

co oznacza opis TK stawów krzyżowo-biodrowych "Zaznaczone przekostnienia powierzchni stawowych w kości krzyżowej i biodrowej, szerokości stref stronami porównywalne, w polach szczelin rąbki vacuum, przestrzenie stawowe zachowane

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie stawów krzyżowo-biodrowych. Wynik badania należy interpretować w oparciu o występujące objawy. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.