Zażółcenie zębów po wybielaniu

Witam , jestem 4 dzien po wybieleniu zebow u dentysty , przez dwa dni jadlem biala zywnosc i pilem wode mineralna i zeby znowu staly sie troche żółte ,myłem nawet 3 razy dziennie zeby pasta wybielajaca, dodam ze nie pale papierosow itd , co jest nie tak ? nie wiem co z tym robić

W tym przypadku najlepiej wrócić do gabinetu,który wykonywał zabieg wybielania. Obecnie na rynku jest dostępna spora ilość preparatów różniących się charakterystyką i każdy powinien znać preparat, który stosuje.4 dniowy efekt to trochę krótko na jakikolwiek preparat. Są podstawy do reklamacji.