Zażycie Escapelle przy tabletkach antykoncepcyjnych a ochrona przed ciążą

Witam mam3 pyt:1) 22grudnia zażyłam tabletke escapelle a 28 zaczelam 2 blister tabletek antykoncepcyjnych czy jestem bezpieczna przy tym blistrze czy dopiero od 3 blistra? dodam ze 27dostalam miesiaczki. 2) czy jesli po stosunku maz skonczyl na zewnatrz i nie umyl penisa a po ok3godz wlozyl go ponownie do pochwy to czy plemniki pozostale sa nadal aktywne po takim czasie?3)od wystapienia miesiaczki po ilu dniach zaczynaja sie dni plodne? bardzo prosze o odp jak najszybciej z gory bardzo dziekuje

Witam,
raczej nie ma możliwości ciąży w Pani przypadku (tabletka awaryjna + antykoncepcja).
w czasie przyjmowania tabletek nie ma dni płodnych, ponieważ zahamowana jest owulacja.
Plemniki po 3h nie będą już aktywne.