Zażycie tabletek poronnych w 10 tygodniu ciąży

witam zazylam tabletki poronne w 10 tyg ciazy krwawilam lecialy skrzepy wrecz kulki wielkosci mandarynek nic nie bolalo czulam sie dobrze troszku dreszczy i goraca na zmianie na drugi dzien lekkie plamienie czasami brzuch mnie zaboli jak przy okresie ale nic po za tym czy sie udalo i juz nie jestem w ciazy za tydzien ide na usg ale chciala bym dla pewnosci wiedziec

Trzeba w tej sprawie pilnie udać się do ginekologa. Wymagana jest ocena narządu rodnego w badaniu USG oraz wykonanie z krwi oznaczenia beta-hCG. Zażywanie takich tabletek jest zabronione, nielegalne i niebezpieczne dla zdrowia.