Zażyłam tabletkę "po". Kiedy spodziewać się okresu?

Witam, zażyłam tabletkę E*** (tabletka "po"). Moje pytanie jest następujące - po jakim czasie powinnam się spodziewać okresu?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Po zażyciu tabletki "po" dostanie Pani krwawienia, związanego z silną interwencją hormonalną. Nie będzie to jednak fizjologiczna miesiączka, która pojawi się dopiero za około dwa tygodnie po pierwszej owulacji. Z uwagi na rozchwianie hormonalne spowodowane tabletką "po" trudno przewidzieć, kiedy dojdzie do owej owulacji i miesiączki.

Pozdrawiam serdecznie!