Zażywanie Hepatil Complex i ostropestu plamistego przy powiększonej wątrobie

BARDZO PROSZE O OPINIE WYNIKU BADANIA USG WATROBA POWIEKSZONA W ZAKRESIE PLATA PRAWEGO W CALOSCI O NIECO WZMOZONYM ECHU JAK W STLUSZCZENIU ZAZYWAM HEPATIL COMPLEX 2RAZY DZIENNIE ORAZ OSTROPEST PLAMISTY TEZ DWA RAZY DZIENNIE CZY TO POWINNO WYSTARCZYC DZIEKUJE

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane leki wspomagają wątrobę i oczywiście mogą być stosowane w leczeniu w/w. Nie można jednak zagwarantować, że w przyszłości nie będzie konieczna dodatkowa terapia.