Zażywanie Ircolon 100 mg a alkohol

Zażywanie ircolon 100mg a alkohol. Witam mam pytanie ponieważ biorę 3x dziennie po 1 tabletce ircolon 100mg a w sobotę mam imprezę na której chciałbym wypić z 5 piw i tutaj chciałem się dowiedzieć czy nie ma jakiś przeciwwskazań a na ulotce nie widzę żeby coś było napisane. Szukałem też w internecie ale nic nie znalazłem. Dodam że po 5 piwach to nawet nie jestem pijany :-) ważę ok 110kg.

Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego - również w tej sprawie. Jedynie on, znając specyfikę Pana dolegliwości będzie w stanie udzielić Panu wiarygodnej odpowiedzi.