Zażywanie leku Coldrex MaxGrip w czasie miesiączki a bezpieczne staranie się o zajście w ciążę

Ostania miesiaczka 20.12.2013 . Dwa dni przed miesiaczką zaczeŁam brać coldrex maxGrip w sumie przez tydzień 6 saszetek. Taraz 01.01.2014 i 02.01.2014 będzie owulacja. Od ostatniego clodrexu do owulacji minie 7 dni Czy mogę starać się o dzidziusia. Czy substancje zawarte w cldrex maxGrip nie wpŁyną negatywnie na dzidziusia

Lek. Magdalena Pikul

Tak. Może Pani starać się o dziecko bez żadnych obaw. Powodzenia:)