Zażywanie Lisinopril, Bendroflumethiazide i Acard a interakcje międzylekowe

od lat zażywam leki na nadciśnienie. Wykryto je u mnie w 27-mym roku życia a ma 50-ke. Mieszkam poza granicami kraju. Poczytałem trochę o witaminie K2 i jestem ciekaw czy zestawienie lekowe nie będzie konfliktować się ze sobą. Zazywam Lisinopril, Bendroflumethiazide oraz dodatkowo accard na rozrzedzenie krwi no i magnez. Jaki wpływ owe leki będą miały na siebie jestem ciekaw a co najważniejsze czy nie wejdą w kontrreakcje? Dzieki. J23

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę nie przyjmować witaminy k, co do interakcji leków to zachodzą między nimi interakcje, ale jeśli leki są konieczne (a tak jest) to proszę je przyjmować).