Zażywanie luteiny od 10. dnia cyklu

Witam,ginekolog zalecil mi zazywanie luteiny 1xdziennie 1 tabletke podjezykowo od 10 do 20dnia cyklu w celu znormalizowanie miesiaczki poniewaz mam nieregularna cykle od 36 do 48 51 dni. Czy zazywanie od 10 dnia nie spowoduje ,ze dostane miesiaczke za szybko np w 21dniu cyklu? Zaznaczam ,ze staramy sie rowniez z mezem od 3 miesiecy o dziecko.

Aleksander Ropielewski

Nie powinno, jest to standardowe postępowanie. Nie ma powodu do niepokoju.