Zażywanie tabletek z witaminą C w ciąży

Witam Mam pytanie otóż okazało się że jestem w 6 tygodniu ciąży.Na początku wystraszyłam się i próbowałam pporonić (Wiem że to bardzo egoistyczne) wzięłam więc 30 tabletek witaminy C w ciągu 2 dni i 3 opakowania tabletek antykoncepcyjnych Vibin mini, dodam że zażyłam także 6 tabletek nurofenu. Nie udało sie poronic i zastanawiam się czy jeżeli zdecyduje sie urodzić moje dziecko może mieć jakieś wady albo czy może byc chore? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.